صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 432042
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 

 


9 مسابقه فوتبال داخلی و خارجی طی 10 روز آینده به طور مستقیم از شبکه سه سیما و رادیو ورزش پخش می شود .
شنبه (26 دی ماه ) ساعت 15 و 15 دقیقه از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران بازی تیم های شاهین بوشهر با پیروزی روی آنتن شبکه سه و رادیو ورزش می رود.
ساعت 18 و 30 دقیقه همین روز شبکه سه سیما از رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان مصاف تیم های چلسی و ساندرلند را پخش می کند.
ساعت 22 و 30 دقیقه هم از مسابقات لیگ دسته یک فوتبال اسپانیا بازی تیم های اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید روانه ی آنتن شبکه سه سیما و رادیو ورزش می شود.
یکشنبه (27 دی ماه ) ساعت 30 دقیقه بامداد و از چارچوب این رقابت ها مصاف تیم های بارسلونا و سه ویا از شبکه سه سیما پخش می شود.
این شبکه هم چنین ساعت 17 و 30 دقیقه از مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ایتالیا بازی تیم های میلان و سیه نا روی آنتن می فرستد .
سه شنبه (29 دی ماه ) ساعت 23 و 15 دقیقه از رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلستان بازی دو تیم همشهری منچستر سیتی و منچستر یونایتد از شبکه سه سیما و رادیو ورزش پخش می شود.
چهارشنبه (30 دی ماه ) ساعت 23 و 30 دقیقه رادیو ورزش از مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلستان پیکار تیم های لیورپول با تاتنهام را روانه آنتن می کند.
پنجشنبه (اول دی ماه ) ساعت 15 و 15 دقیقه از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران بازی تیم های پیروزی و راه آهن از شبکه ی سوم سیما و رادیو ورزش پخش می شود.
شنبه (3 بهمن ماه ) ساعت 14 و 45 دقیقه از چارچوب همین رقابت ها مصاف تیم های استیل آذین و استقلال تهران روی آنتن این دو شبکه می رود.


دسته ها : ورزشی
X